Okolica

Okolica

Ustronie Morskie jest spokojnym zakątkiem na Wybrzeżu Bałtyckim o wyjątkowo czystych plażach, odznaczonych prestiżowym Międzynarodowym Certyfikatem Jakości „Błękitna Flaga”, przyznawanym tylko najlepszym kąpieliskom morskim na świecie.

Zachęcamy do codziennych spacerów, a dla lubiących przejażdżki zapraszamy na ścieżki rowerowe, m. in. prowadzące do oddalonego o 14 km Kołobrzegu. W okolicy znajdują się wypożyczalnie rowerów, zatem z powodzeniem każdy znajdzie coś dla siebie.
Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą tu wiele atrakcji, gdyż w pobliżu można:
- jeździć konno,
- grać w golfa,
- odwiedzić fort pełen militarnych przygód,
- a nawet zwiedzić okolicę z lotu ptaka (loty widokowe).

W bezpośrednim sąsiedztwie Apartamentów na Klifie znajdziecie Państwo wiele restauracji oraz kawiarni, gdzie można zakosztować miejscowych specjałów. Dla spragnionych odnowy, relaksu i pielęgnacji, proponujemy wizytę po sąsiedzku w SPA.

Coś dla dzieci
Również najmłodsi nie będą się nudzić podczas wakacji w Apartamentach na Klifie w Ustroniu Morskim. Zarówno dzieci, jak i młodzież chętnie odwiedzą:
- Park Wodny,
- zagrają mecz na boisku ‚Orlik’,
- odwiedzą miasteczko na Dzikim Zachodzie i wyruszą na wojskową przygodę wozami pancernymi w militarnym forcie.
Do tego bezpośrednio przy Apartamentach znajduje się deptak, przy którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Ustronie Morskie to spokojny zakątek, w którym z pewnością mogą Państwo wypocząć. Liczne atrakcje urozmaicą czas i sprawią, że pobyt będzie niezapomniany. Sposobów na spędzanie wolnego czasu można wymieniać bez liku, zatem tych, którym nadal jest mało, zaprosimy na wycieczkę do Kołobrzegu. To raptem 14 km, a można zwiedzić przepiękną starówkę, pobawić się w klubach, a także wyruszyć w rejs np. na wyspę Bornholm. Zapraszamy.